Úvod » Články » Do hotelu Frankův Dvůr**** je cesta dlouhá…

Články

Do hotelu Frankův Dvůr**** je cesta dlouhá…

Nemyslím tím však cestu z Vašeho domova, ale z Jindřichova Hradce. Do hotelu Frankův Dvůr je to sice jen 2 km, takže tam maminky s kočárky chodí na procházku, ale úzká cesta se zdá dlouhá díky tomu, že se klikatí mezi poli a jakoby neměla konce. Každá však někde končí a to co nakonec uvidíte, Vás určitě nadchne. Styl venkovského stavení na břehu rybníka, uvnitř však vše, co očekáváte od moderně vybaveného hotelu – to je Frankův dvůr.
Kromě skvěle vybavených dvoulůžkových pokojů (většina je jich mezonetových) se sprchou, WC a TV, jsou v nabídce také dva luxusní prostorné apartmány s hydromasážní vanou a výhledem na hotelový rybník, kde se můžete projet na loďkách. Pokud si chcete vyzkoušet rybaření, máte v rámci pobytu povolenku k rybaření, a když se Vám podaří něco chytit, rybu Vám upraví podle chuti k večeři.
Jelikož je hotel na zdravém vzduchu, uprostřed polí, daleko od civilizace, je hojně využíván rodinami s dětmi. Ty si mohou krátit dlouhou chvíli hrou minigolfu, skotačením na dětských prolézačkách, na pískovišti, házením kamínků do rybníka (moje dcera to zbožňuje) či jinými atrakcemi. U prolézaček, na které je dobře vidět z letní terasy restaurace (dobře vymyšleno), je malé jezírko s rybičkami, nad kterými drží stráž vodník. Vedle je zase veliké ohniště, kde je možnost upéct celé sele, nebo jenom pár buřtů pro chuť.
Uvnitř hotelu je bazén s mořskou vodou a protiproudem, whirlpoolem s hydroterapeutickou masáží pro 2-8 osob, saunou a soláriem. Před hotelem je parkoviště s dostatečnou kapacitou pro hotelové i projíždějící hosty.
Pro svoji polohu „na konci světa“ je hotel oblíbeným místem zamilovaných. Pořádá se zde nejvíce svateb v celém regionu, Frankův dvůr je vyhledávaným cílem svatebních cest.
V okolí najdete také množství památek, na které můžete v rámci pobytu vyrazit, takže se nudit určitě nebudete. Za návštěvu stojí zámek Červená Lhota, zámek Třeboň, státní hrad Landštejn a děti by určitě nadchla jízda na jindřichohradecké úzkokolejce v historickém vláčku, taženém parní lokomotivou.

V hotelu Frankův Dvůr můžete objednat tyto pobyty:
hotel Frankův Dvůr Víkendový pobyt 2 noci
hotel Frankův Dvůr Romantický pobyt 2 noci
hotel Frankův Dvůr Prodloužený víkendový pobyt 3 noci

zpět

GALERIE


hotel Frankův Dvůr

letecký pohled na Frankův Dvůr

nádvoří hotelu

výhled na rybník

apartmán

apartmán - koupelna

apartmán

apartmán - koupelna

dvoulůžkový pokoj - mezonet

dvoulůžkový pokoj - mezonet

dvoulůžkový pokoj - koupelna

restaurace hotelu

restaurace hotelu

vnitřní bazén

whirlpool

sauna

dětské hřiště

jezírko s vodníkem

zadní část hotelu

rybaření na hotelovém rybníku

na výlet vezměte děti na úzkokolejný parní vláček
 

KOMENTÁŘE

Doposud nebyl k tomuto článku vložen žádný komentář!

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Autor

Nepoužívejte HTML značky, jen text.

Zaokrouhlete výsledek 18.3 + 30.4

Jak objednat?

Jak správně objednávat služby a dárkové poukazy.

Dárkové poukazy

Prohlédněte si naše dárkové poukazy.

Ceník poukazů

Výběr aktivity podle ceny.

Katalog aktivit

Stáhněte si katalog aktivit ve formátu PDF.

Reference

Partnerské firmy