Úvod » Články » EuropaPark DE - zájezd do největšího zábavního parku v Německu

Články

EuropaPark DE - zájezd do největšího zábavního parku v Německu

Zde si vaší letní dovolenou užijete! V EUROPA PARKU je všední den na míle vzdálený! Největší evropský zábavní park nabízí na ploše 85 ha přes 100 strhujících atrakcí a mezinárodní show.
Ať už zažijete bleskové zrychlení s blue fire Megacoaster z 0 na 100 km/h ve 2,5 s, nebo raději budete poznávat z voru svět pirátů na Batavii - v Europa Parku si každý přijde na své! Kdo má rád vzrušení, může se v Portugalsku vydat na vodní horské dráze SuperSplash po stopách portugalských námořníků, Řecku s „Poseidonem" na cestu antikou a Švýcarsko prosvištět dráhou Matterhornblitz. Objevte svět dětí. Z plážového lehátka můžete přihlížet hrám dětí nebo letadélky „Jungfrau-Gletscherflieger" letět slunci vstříc.Europa-Park

Hurá na loď! Nová rodinná atrakce v ostrovní tématické zóně. Ve člunech na pozorování velryb křižují hosté vyzbrojeni vodními děly a připravení k vodní bitvě kolem vulkanického ostrova Islandu a setkávají se zde s velrybami a jinými obyvateli moří.

Prvotřídní umělci, snové kostýmy a spojení absolutního ovládnutí těla a taneční lehkosti vás pobaví, přivedou k úžasu a zapojí do děje. Račte vstoupit! Co je libo ? Arena Show, Globe Show, Varieté Show, Ledová Show, Dětský muzikál, Euromaus Show.
Zábava pro lidi v nejlepším věku Kulturní zážitky, prvotřídní gastronomie, kouzelné parky, napínavé atrakce a vzrušující programy, zábava a pobavení jsou v Europa Parku zaručeny.

Burghotel Castillo Alcazar1 DENNÍ VSTUPNÉ
DOSPĚLÍ                                     35,00€
DĚTI DO VÝŠKY 1,45m            31,00€

VOLNÝ VSTUP PRO DĚTI DO 4 LET!
Pro děti do 4 let je vstup do zábavního parku ZDARMA! To se příznivě odrazí na Vašem rodinném rozpočtu!

UBYTOVÁNÍ

Při návštěvě Europa-Parku ve městečku Rust vám nabízíme ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu v rytířském stylu BURGHOTEL CASTILLO ALCAZAR nebo ve čtyřhvězdičkovém římsko-italském hotelu COLOSSEO. Přímé propojení s parkem umožňuje rychlý přístup k hodinám plným zábavy a dobrodružství! 

STRAVOVÁNÍ
V areálu Europa-Parku je možné využít 2 restaurace s obsluhou a dále 34 samoobslužných restaurací a mobilních stánků s občerstvením.
Magic Cinema 4D

OTEVÍRACÍ DOBA
27.3. - 7.11.2010
9.00 - 18.00 hod.

PARKOVNÉ
auto                                  4€ / den

VZDÁLENOST DO MĚSTEČKA RUST
Praha 625 km • Strasbourg 60 km • Freiburg 35 km • Stuttgart 174 km

Objednejte si u nás
pobyt včetně vstupenek do Europa-Parku s ubytováním na 2 nebo 3 noci!

zpět

GALERIE


Europapark Atlantica

Europapark dráha

Europapark Poseidon

Europapark auta

Europapark autobus
 

KOMENTÁŘE

23.05.2012
Komentář: Dobrý den, ráda bych uskutečnila školní výlet do Německého Europaparku v termínech 15.06.2012 pro cca. 45 dětí + 3 doprovod. Můžete mi prosím sdělit zdali máte volný termín a předběžnou cenu.
Děkuji s pozdravem Simona Otto

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Autor

Nepoužívejte HTML značky, jen text.

Zaokrouhlete výsledek 46.3 + 40.6

Jak objednat?

Jak správně objednávat služby a dárkové poukazy.

Dárkové poukazy

Prohlédněte si naše dárkové poukazy.

Ceník poukazů

Výběr aktivity podle ceny.

Katalog aktivit

Stáhněte si katalog aktivit ve formátu PDF.

Reference

Partnerské firmy