Úvod » Články » Na horách, tam je príma a to klíma, na horách…

Články

Na horách, tam je príma a to klíma, na horách…

Pojeďte si odpočinout do horského hotelu Bílý hořec s nádherným výhledem na okolní vrcholky Krkonoš.
Postaven byl uprostřed Harrachova, známého krkonošského střediska, které v zimě praská ve švech.  Vy však auto zaparkujete v klidu na hotelovém parkovišti a díky jeho poloze se k lanové dráze na Čertovu horu dostanete za pár minut i v lyžařských botách. V letních měsících je zase ideálním místem pro ty z Vás, kteří se neradi potíte na pálícím slunci, ale rádi byste si ho také užili. Tady je pro Vás přímo ideální prostředí. I v tom nejparnějším létě zde panují příjemné teploty, takže se při procházkách nebo delších horských túrách ani nezapotíte. 
A teď si představte, že se právě vracíte z jedné takové túry příjemně unaveni a v hotelu na Vás čeká relaxační masáž, perličková koupel a romantická večeře. Po večeři trochu dobrého vína a potom spočinutí v náručí milované osoby, hmm….. Pohádková představa.
Léčivá rostlina hořec, podle které je hotel pojmenován, se podle herbáře používá při nechutenství a k posílení nervů. Pobyt v hotelu Bílý hořec, spolu s procházkami na čerstvém horském vzduchu, relaxací při různých masážích, koupelích a dalších procedurách, Vám určitě stresem unavené nervy uklidní a chuť na vynikající večeři v příjemné hotelové restauraci Bellevue už přijde sama.
Hotel byl v roce 2002 kompletně zrekonstruován, takže Vás čekají vkusně zařízené pokoje s příslušenstvím (sprcha, WC) a samozřejmě TV se satelitním příjmem. K relaxaci slouží wellness centrum postavené ve stylu římských lázní, kde si můžete dopřát kromě různých masáží - čokoládové, medové, aroma, také perličkové koupele, parní lázeň, masáž lávovými kameny nebo proti migréně, rašelinové obklady atd. Pro dámy je zde kosmetický salon, kde se mohou nechat zkrášlit, pokud snad při koupeli utrpěla jejich vizáž a na večeři by nebyly dostatečně krásné. Jako bonus je ke každému pobytu po celý den zdarma vstup do do bazénu a fitness centra Hotelu Sklář****, vzdáleného jen 200m.
V samotném Harrachově se nudit také nemusíte. Kromě procházek po okolí doporučuji navštívit sklárnu s pivovarem a muzeem skla a určitě si nenechte ujít dech beroucí pohled na obří skokanské můstky. Doporučuji Vám vyjít těch několik stovek schodů a podívat se dolů očima skokana na lyžích. Až tam vyjdete, vím přesně, co řeknete na jejich adresu:  „To jsou blázni, to by mě mohli milovat, abych tohle skočil(a)…“ a netvrďte mi, že jste něco podobného neřekli :).

zpět

GALERIE


hotel Bílý Hořec v zimě

Harrachov na podzim

horská květina hořec

romantický pokoj

romantická večeře

restaurace hotelu

římské lázně

parní lázeň

výřivka

relaxace po perličkové lázni

dvoulůžkový pokoj

dvoulůžkový pokoj - koupelna

výhled z hotelu

okolí hotelu

harrachovské obří můstky

Vital hotel Sklář****

k dispozici je Vám bazén hotelu Sklář****
 

KOMENTÁŘE

Doposud nebyl k tomuto článku vložen žádný komentář!

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Autor

Nepoužívejte HTML značky, jen text.

Zaokrouhlete výsledek 35.0 + 36.9

Jak objednat?

Jak správně objednávat služby a dárkové poukazy.

Dárkové poukazy

Prohlédněte si naše dárkové poukazy.

Ceník poukazů

Výběr aktivity podle ceny.

Katalog aktivit

Stáhněte si katalog aktivit ve formátu PDF.

Reference

Partnerské firmy