Úvod » Články » Pivní lázně Chodová Planá rozšířily kapacitu pivních koupelí

Články

Pivní lázně Chodová Planá rozšířily kapacitu pivních koupelí

Pivní lázně Chodová Planá jsou opět o něco větší. Kapacita lázní již nestačila zájmu o pivní koupele a tak se majitelé rozhodli, u příležitosti letošního otevření pivní sezóny, zvýšit počet koupelových van. Nyní se může najednou během jediné seance koupat 14 klientů, což je dvojnásobek původní kapacity. Pravé Pivní lázně v Chodové Plané se tak staly největšími Pivními lázněmi na světě.
Slavnostní předvedení nových prostor obchodním partnerům a tisková konference proběhly 23.4.2009 v restauraci Stará Sladovna (o jejím otevření jsem zde psal před rokem).

Akce se již tradičně zúčastnil herec Rudolf Hrušínský - patron Pivních lázní, dobře známý z filmu Postřižiny. Obchodní ředitel a zároveň jeden z majitelů pivovaru pan Jiří Plevka ml. mu během narážení prvního sudu letošní pivní sezóny předal půllitr štamgasta. Pan Hrušínský si ho uzamkl do kovaného boxu, který je určený právě na půllitry, ze kterých chodovarské pivo pijí VIP návštěvníci pivovaru, Pivních lázní a restaurace Stará sladovna.

Nové prostory pivních lázní jsou vybaveny tradičně vanami z titanchromové slitiny, která udržuje stejnou teplotu lázně po celou dobu koupele. Každá vana je oddělena závěsem. Dvě vany jsou určeny pro dvojice, které si chtějí zážitek z pivní koupele užít spolu. Celkem se klienti mohou koupat v 8 jednovanách a 3 dvouvanách.

Rozšíření počtu van přispělo k možnosti uspokojit větší počet zájemců o koupel, která kromě nádechu exotičnosti, má také léčebné účinky na kožní nemoci (ekzémy, lupénka) a spolu s masáží přispívá k relaxaci a celkové duševní pohodě.

Pokud jste ještě koupel v pivu nevyzkoušeli, určitě Vám tento nevšední zážitek doporučuji. Kdo již pivní koupel v Chodové Plané vyzkoušel, rád se sem znovu vrací, stejně jako čápi kteří hnízdí na pivovarském komíně a můžete je vidět z oken hotelu U Sládka.

Zaujala Vás myšlenka koupat se v pivu?

Pobyt v Pivních lázních s pivní koupelí si můžete objednat zde:
PIVNÍ LÁZNĚ - JEDNODENNÍ POBYT BEZ UBYTOVÁNÍ
PIVNÍ LÁZNĚ - VÍKENDOVÝ POBYT LIGHT 2 NOCI
PIVNÍ LÁZNĚ - VÍKENDOVÝ POBYT 2 NOCI

___________________________________________________________________________________________________

Solární plachta CorniSun s nylonem transparentní

zpět

GALERIE


Jiří Plevka ml. a Rudolf Hrušínský

tisková konference proběhla ve Staré sladovně

slavnostní otevření pivní sezóny 2009

Rudolf Hrušínský natočil první pivo

pivo Chodovar chutná i ženám

boxy na půllitry štamgastů

recepce nových Pivních lázní

patron Pivních lázní - Rudolf Hrušínský

pivní koupel léčí kožní problémy

relaxace po pivní lázni
 

KOMENTÁŘE

30.06.2009
Komentář: Dobrý den, mohli byste mi poslat vaše č.ú., měla bych zájem o poukaz na duovanu pro manželé Šilhánkovi k narozeninám. Předem děkuji Hladíková
mobil: 775 688 610

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Autor

Nepoužívejte HTML značky, jen text.

Zaokrouhlete výsledek 48.3 + 49.9

Jak objednat?

Jak správně objednávat služby a dárkové poukazy.

Dárkové poukazy

Prohlédněte si naše dárkové poukazy.

Ceník poukazů

Výběr aktivity podle ceny.

Katalog aktivit

Stáhněte si katalog aktivit ve formátu PDF.

Reference

Partnerské firmy