Úvod » Články » Relaxační a víkendové pobyty v Praze - Centrum krásy a zdraví.

Články

Relaxační a víkendové pobyty v Praze - Centrum krásy a zdraví.

Nenajde se snad na světě žena, která by nechtěla být krásná. Alespoň vypadat jako modelka v časopise, nebo být tak svůdná jako herečka v bondovce, říkají si. Jenže život není jako ve filmu a kdyby byly všechny ženy na světě stejné, byl by děsně nudný. Alespoň pro mě určitě. Abych trochu napomohl Vaší touze být krásnější, odpočatější (určitě mi dáte za pravdu, že je žena nejkrásnější, když je odpočatá a dobře naladěná), kontaktoval jsem Centrum krásy a zdraví v Praze, které se právě krásou žen (i mužů) zabývá.
Nemusíte ale hned toužit po plastice nebo liposukci některé z částí Vašeho těla, které my muži tak obdivujeme, abyste se sem mohly dostat. Jelikož je to Centrum hotelového typu a k tomu ještě uprostřed Prahy, můžete zde strávit relaxační víkendový pobyt plný prvotřídní péče o Vaše unavené tělo. 
Představte si prostorné pokoje vybavené stejně jako ve 4* hotelu (sprcha/wc) – velikostí odpovídají pokoje u jiných hotelů velikosti apartmánu a bohatou snídani servírovanou přímo na pokoji v hodinu, kterou si samy určíte. Kosmetické a relaxační terapie na sebe navazují tak, že po pobytu odcházíte odpočatá, s pletí ošetřenou prvotřídní kosmetikou a účesem, ve kterém se budete cítit jako hvězda filmového plátna. Ano, tady se Vám nestane, že by Vám upravili účes a teprve potom byste šla do koupele a veškerá péče by tak vyšla na prázdno.
A když už jste v Praze, proč to nevyužít a nenavštívit některou z velkého množství restaurací, ve kterých můžete u dobrého jídla nebo sklenky vína prodiskutovat s kamarádkou vše potřebné, prohlédnout si památky, zajít na výstavu nebo se jen tak brouzdat po ulicích s tím koho máte rádi. Měkké i jsem napsal schválně, protože i muži se účastní těchto pobytů a vítají je jako skvělý zdroj relaxace.
Pro ty, kteří by chtěli v průběhu pobytu zjistit možnost vylepšení vzhledu nebo postavy, je možno k víkendovému pobytu objednat nezávaznou konzultaci s plastickým chirurgem (plastika, modelace, liposukce – mini, vibrační) nebo dermatologem (léčba akné, odstranění jizev, botox, kolagenové injekce, výplně rtů, odstraňování chloupků, pigmentových skvrn a žilek). Není nad to, promluvit si přímo s odborníkem a možná, že se Vám tak podaří vyřešit problém, se kterým se již dlouho trápíte.
Teď už jen vybrat ten správný pobyt – víkendový nebo jednodenní a užívat si uprostřed Prahy v oáze relaxace kde nic, co se týká krásy Vašeho těla, není nemožné. Určitě doporučuji.

V Centru krásy a zdraví v Praze můžete objednat tyto nejen víkendové pobyty:
Centrum krásy Praha Víkend pro dva 2 noci

zpět

GALERIE


Vstupní hala

dvoulůžkový pokoj

dvoulůžkový pokoj

kosmetické ošetření

Perličková koupel v bazénu

hydromasážní vana

zábal
 

KOMENTÁŘE

Doposud nebyl k tomuto článku vložen žádný komentář!

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Autor

Nepoužívejte HTML značky, jen text.

Zaokrouhlete výsledek 13.3 + 37.4

Jak objednat?

Jak správně objednávat služby a dárkové poukazy.

Dárkové poukazy

Prohlédněte si naše dárkové poukazy.

Ceník poukazů

Výběr aktivity podle ceny.

Katalog aktivit

Stáhněte si katalog aktivit ve formátu PDF.

Reference

Partnerské firmy