Úvod » Články » Renesanční hotel Zlatá Hvězda – Třeboň

Články

Renesanční hotel Zlatá Hvězda – Třeboň

Když se řekne kapr, každému se vybaví ten třeboňský. Místní rybníky a zde chovaný kapr patří k vyhlášeným po celé Evropě a někteří labužníci si pro něj před vánočními svátky neváhají právě do Třeboně zajet, třeba až z druhého konce republiky. V roce 2007 se dočkal uznání i v Evropské Unii a bylo zapsáno jeho chráněné zeměpisné označení „Třeboňský kapr“.
Do Třeboně, tohoto jihočeského lázeňského městečka, zapsaného na listině chráněných památek a přírodních rezervací UNESCO, Vás však chci pozvat nejenom kvůli kaprům, ale také abyste zde prožili několik nezapomenutelných dní plných relaxace a kulturních zážitků.
Přímo na historickém náměstí uprostřed města Třeboň se nachází renesanční hotel Zlatá Hvězda****.  V něm můžete zažít pobyt plný oddechu a romantiky. Ubytováni budete ve skvěle vybavených, různě dispozičně uspořádaných nekuřáckých pokojích s veškerým příslušenstvím včetně Wi-Fi připojení k internetu.
Na klasických českých jídlech (třeba i z třeboňského kapra) ale i světových kulinářských specialitách, si pochutnáte v hotelové renesanční restauraci.
Jen pro Vaši představu co mne zaujalo z jídelního lístku:
Pravá jihočeská houbová smaženice
Kapří filet na česneku podle "Petra Voka"
Grilovaný úhoř na řecký způsob
Pstruh s mandlovou omáčkou
Daňčí smažený řízek "Hubertus"
Grilovaná vepřová panenka protkaná parmskou šunkou, podávaná s pečenými paprikami atd...

V letních měsících si vychutnáte odpolední kávu nebo večerní sklenku vína v letní zahrádce uprostřed náměstí nebo v podloubí hotelu s nádherným výhledem na třeboňské náměstí.
K oddechu patří také relaxační procedury, které si užijete do sytosti v nově vybudovaném hotelovém wellness centru s whirlpoolem, infra i finskou saunou, perličkovými koupelemi, výběrem různých relaxačních masáží a také rašelinových obkladů (třeboňské lázně jsou rašelinou vyhlášené).
Z kulturních památek Třeboně určitě nesmíte vynechat Třeboňský zámek a to jak ve dne, tak i v noci s kostýmovanými průvodci – Bílou paní a Petrem Vokem. Za hotelem je umístěn pivovar Regent, kde při prohlídce můžete ochutnat několik druhů piva. Od října do prosince probíhají na okolních rybnících výlovy kaprů, na které se sjíždějí lidé ze širokého okolí a rozhodně stojí za podívanou.
Ze sportovního vyžití stojí za zmínku vlastní bowlingové dráhy s barem v suterénu hotelu Zlatá Hvězda, možnost zapůjčení hotelových kol, nebo uložení vlastních v prostorách hotelu. Trasa pro vyznavače in-line bruslení začíná přímo za hotelem. Hostům je během pobytu k dispozici parkoviště za hotelem.

Objednejte si relaxační pobyt v hotelu Zlatá Hvězda v Třeboni:

zpět

GALERIE


hotel Zlatá Hvězda - Třeboň

Třeboň - náměstí

Třeboň z letadla

recepce hotelu

apartmán

apartmán

dvoulůžkový pokoj

dvoulůžkový pokoj

dvoulůžkový pokoj - koupelna

masáže

sauna

netradiční, ale velice příjemná houpací lehátka před saunou

perličkové koupele

whirlpool vana

bowlingové dráhy

bowling bar

restaurace hotelu

fitness centrum

třeboňský zámek

zahrada třeboňského zámku

hrobka Schwarzenberků

třeboňský kapr
 

KOMENTÁŘE

10.11.2008
Komentář: V hotelu Zlatá Hvězda jsem byla jen na kávičce, a s kolegy na boulingu, ale v Třeboni pracovně mockrát. Je to úžasně krásné město s báječnými lidmi. Ale nejhezčí je pro mě na jaře, v zámecké zahradě, když kvetou rododendrony! Opravdu si tam nádherně odpočinete.
Doporučuji!!!!

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Autor

Nepoužívejte HTML značky, jen text.

Zaokrouhlete výsledek 1.3 + 13.4

Jak objednat?

Jak správně objednávat služby a dárkové poukazy.

Dárkové poukazy

Prohlédněte si naše dárkové poukazy.

Ceník poukazů

Výběr aktivity podle ceny.

Katalog aktivit

Stáhněte si katalog aktivit ve formátu PDF.

Reference

Partnerské firmy