Úvod » Články » Víkendové pobyty v hotelu Fontána - Lipno

Články

Víkendové pobyty v hotelu Fontána - Lipno

Hotel FONTÁNA se nachází téměř na samotě v překrásné šumavské přírodě na břehu Lipenské přehrady. Patří k nejznámějším rekreačním střediskům v této lokalitě a především díky své mimořádné poloze a nabízeným kapacitám skýtá nečekané možnosti nejen sportovního vyžití a ničím nerušeného odpočinku, ale také možnosti pořádání kongresů, firemních  školení, večírků, oslav, zájezdů, rodinné dovolené apod.

Rozsáhlá vodní plocha přehrady Lipno s hotelovou pláží nabízí ideální podmínky pro milovníky vodních sportů. Krásné šumavské okolí s nově upravenými cyklostezkami ocení zase příznivci cyklistiky a pěší turistiky.
V zimních měsících je možné využít mnoho běžkařských stezek, které vedou přímo od hotelu po celé zimní období. Zhruba 300m od centrální budovy je malý lyžařský vlek dlouhý 250 m na cvičné louce, nebo můžete navštívit 15 km vzdálené lyžařské centrum Kramolín. hotel Fontana - depandance
V okolí hotelu se nacházejí turisticky atraktivní místa, jako je Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou, RožmberkVyšší Brod.

Ubytování
Ubytováni budete mimo centrální budovu v  9 depandancích v blízkém okolí hotelu. Celková kapacita je 81 dvoulůžkových pokojů (s možností 1-3 přistýlek) 15 rodinných apartmánů (4 osoby - obývací pokoj a ložnice s možností 1-2 přistýlek) a 6 luxusních apartmánů – suite (2 osoby - obývací pokoj a ložnice s možností 1-2 přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny WC/koupelnou, telefonem, SAT/TV a balkonem.

výhled z hotelu na Lipenskou přehraduSlužby
Centrální budova hotelu je určená pro stravování, kulturní, zábavní, sportovní a rehabilitační využití. V hotelu je restaurace, denní a noční bar – disco. Konferenční místnost, učebny, salónky vhodné pro pořádání kurzů, školení či konferencí s celkovou kapaciou až 200 posluchačů.

Relaxace a sport
K odpočinku a sportvonímu vyžití můžete využít krytý bazén, sauna s odpočívárnou a venkovním bazénkem, masáže, fitness, tělocvičnu, solárium, stolní tenis, kulečník a dětskou hernu. K dispozici je také půjčovna kol, kde je možno uskladnit Vaše vlastní kola.
Na blízkém 18 jamkovém golfovém hřišti mají hoteloví hosté 20% sleva na green fee.

Parkoviště ( i pro BUS) je přímo před centrální budovou. Domácí zvířata jsou v areálu povolena.

Restaurace Koliba na plážirestaurace Koliba u přístaviště
Restaurace Koliba patřící k hotelu (vzdálená 300m) Vás zve k posezení přímo na pláži v romantické zátoce Lipenského jezera. Z terasy je na jezero nádherný výhled. Zároveň je zde půjčovna pramic. Vedle restaurace je v létě hojně využívané volejbalové hřiště.
Pokud byste k hotelu přijeli lodí, můžete ji zakotvit na molu přímo před restaurací.

Najít na mapě

zpět

GALERIE


dvoulůžkový pokoj

dvoulůžkový pokoj

luxusní apartmán

luxusní apartmán - ložnice

příjezd k hotelu Fontána

hotel Fontána

hotelová tělocvična

hotelový bazén

pláž u lipenské přehrady

přístaviště u hotelu
 

KOMENTÁŘE

Doposud nebyl k tomuto článku vložen žádný komentář!

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Autor

Nepoužívejte HTML značky, jen text.

Zaokrouhlete výsledek 8.0 + 30.9

Jak objednat?

Jak správně objednávat služby a dárkové poukazy.

Dárkové poukazy

Prohlédněte si naše dárkové poukazy.

Ceník poukazů

Výběr aktivity podle ceny.

Katalog aktivit

Stáhněte si katalog aktivit ve formátu PDF.

Reference

Partnerské firmy