Úvod » Články » Víkendový pobyt - Hotel Monty – orlí hnízdo nad Mariánskými Lázněmi

Články

Víkendový pobyt - Hotel Monty – orlí hnízdo nad Mariánskými Lázněmi

Orli si vždy staví hnízdo na vyvýšeném místě, aby měli náležitý rozhled a včas viděli hrozící nebezpečí. Na terase hotelu Monty Vám sice žádné nebezpečí nehrozí, ale výhled budete mít stejný. Pohled na Mariánské Lázně rozprostřené pod Vámi se všemi honosnými hotely a lázeňskou kolonádou opravdu stojí za to.
 Přímo u hotelu Monty je hlídané parkoviště a tak jednu starost máte vyřešenu již při příjezdu na relaxační víkendový pobyt. Na recepci kromě klíče od pokoje dostanete i časový rozpis procedur a tím je vyřešena další starost, rozvržení Vašeho volného času. Vzhledem ke všem možnostem vyžití, které hotel nabízí, si ale volného času stejně moc neužijete. Kromě procedur, které Váš pobyt obsahuje, můžete využít i další služby, jejichž nabídka je v Monty opravdu široká.
Bazen hotelu MontyMilovníci vody a koupání ocení neomezený vstup do hotelového „vodního světa“ s bazénem se slanou vodou, protiproudem, tryskami, vodopádem, lagunou s perlátorem. Voda v bazénu není tak slaná jako mořská, ale díky soli do ní nemusí být přidáván chemický chlor vysušující pokožku a je tedy vhodná pro malé děti i osoby se suchou pokožkou nebo alergií. V teplém whirlpoolu si poležíte v bublinkách a pokud nemáte vody ještě dost, nadchnou Vás perličkové koupele s přísadami, skotské střiky, podvodní masáže nebo rašelinové koupele. Během lázeňské sezony teče minerální voda z kohoutku přímo v recepci, takže její léčivé síly můžete užívat i vnitřně bez toho, abyste opustili hotel.
V Balneo centru Vám šikovné masérky uvolní svalstvo během aromatické, lymfatické, reflexní nebo klasické masáže. Vyzkoušet byste měli také masáž lávovými kameny. Ženy jistě ocení anticelulitidní masáž nebo služby kosmetického salonu včetně kadeřníka.
Kavárna EgerländerPřímo v objektu se nachází restaurace Montgomery se širokou nabídkou teplých i studených pokrmů nebo Sushi Point, restaurace zaměřená na milovníky exotického japonského jídla, které má v názvu. K dobrému jídlu patří dobrá káva. Ale ani kvůli té nemusíte vycházet z hotelu, stačí se přemístit do kavárny Egerländer s vyhlídkovou terasou, kde v letních odpoledních i večerních hodinách hraje k poslechu živá hudba. Ta hraje i v zimě, ne však venku, ale v Lobby baru kde můžete strávit příjemný večer s tancem.
Ke službám hotelu Monty patří také půjčovna horských kol a tenisové hřiště. Oblíbenou francouzskou hru pétanque si můžete zahrát v udržovaném lesoparku, obklopujícím hotel. Vyznavači golfu si zase procvičí pattování na patting greenu.
V létě můžete v Mariánských lázních využít golfové 18 jamkové hřiště, v zimě zase uměle zasněžovanou sjezdovku s vlekem. Řekněte, nabízí něco takového jiné lázeňské město? Vždyť právě proto je hotel Monty navštěvován mnohými českými celebritami a známými osobnostmi. Přijeďte a možná je cestou do bazénu také potkáte, stejně jako já herce pana Tomáše Töpfera!

V hotelu Monty v Mariánských Lázních můžete vybírat z těchto pobytů:
hotel Monty Víkendový pobyt 2 noci
hotel Monty Beauty víkend 2 noci
hotel Monty Víkendový nabitý pobyt 2 noci
hotel Monty Prodloužený víkend 3 noci

zpět

GALERIE


Hotel Monty

Hotel Monty v zimě

Hotel Monty

Vstupní brána hotelu Monty

Lobby bar

Terasa kavárny Egerländer

Výhled na Mariánské Lázně

Kavárna Egerländer

Hotelová restaurace

bazén se slanou vodou

whirlpool

sauna - odpočívárna

dvoulůžkový pokoj

apartmán

apartmán - koupelna

jednolůžkový pokoj

vířivá koupel v bazénu

rašelinová koupel

perličkové koupele a podvodní masáže

kolonáda - Mariánské Lázně

historické Mariánské Lázně
 

KOMENTÁŘE

20.09.2010
Komentář: Za mé rodiče bych vám z celého srdce co nejvíce poděkovat, za víkendový pobyt v Mar. Lázních v hotelu Monty. Velmi se jim tam líbilo a určitě se rádi vrátí a na delší dobu. Ještě jednou vám z celého srdce děkuji.
Lenka Danihelová

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Autor

Nepoužívejte HTML značky, jen text.

Zaokrouhlete výsledek 2.4 + 11.4

Jak objednat?

Jak správně objednávat služby a dárkové poukazy.

Dárkové poukazy

Prohlédněte si naše dárkové poukazy.

Ceník poukazů

Výběr aktivity podle ceny.

Katalog aktivit

Stáhněte si katalog aktivit ve formátu PDF.

Reference

Partnerské firmy