Úvod » Články » Víkendový pobyt v Karlových Varech.

Články

Víkendový pobyt v Karlových Varech.

Seděl jsem v Karlových Varech na terase před hotelem Jean De Carro**** a poslouchal vyprávění jeho ředitele o historii i současnosti tohoto hotelu s nejkrásnější vyhlídkou ve Varech. Opravdu. Takový výhled Vám nenabídne žádný jiný hotel. Je totiž umístěn přímo nad Vřídelní kolonádou. Podíváte-li se nalevo, uvidíte celou kolonádu až ke Grand Hotelu Pupp. Vpravo zase hotel Thermal a pod Vámi zurčí říčka Teplá. Na protilehlém svahu je vyhlídka Jelenní skok, na kterou Vás buď doveze lanovka anebo se tam dá lehkou procházkou dojít. Vary máte jako na dlani.
Jak mi ředitel pan Klíma řekl, hotel se jmenuje podle lékaře Dr. Jeana de Carro (l770-l857), který na jaře roku 1826 přesídlil z Vídně natrvalo do Čech, původně se záměrem, aby se zde sám léčil. V Karlových Varech se usadil a působil jako lázeňský lékař až do své smrti. De Carrovo jméno se v literatuře nejčastěji spojuje s propagací a praktickým prováděním očkování proti pravým neštovicím.
Ubytování si můžete vybrat  v jedno, dvoulůžkovém pokoji anebo v prostorném apartmánu (tam jsou ubytovány dvojice při pobytu pro dva) – vše samozřejmě s příslušenstvím na pokojích (wc/sprcha, apt. – vana, televize, lednice). Kromě  vnitřní otevřené terasy, kde můžete v létě posedět u kávy nebo si zacvičit jógu a je z ní stejný výhled jako z terasy před hotelem, Vám musím představit chloubu hotelu Carro - Thermárium. Tak se jmenuje komplex služeb, které určitě při svém pobytu nesmíte vynechat. Whirpool, sauna, infračervená komora (sauna s teplotou okolo 40° C – takže je vhodná i pro ty, kterým normální sauna nebo pára nevyhovuje), bylinková pára (naprosto úžasně provoní celé Thermárium), solná komora (jeskyně vytesaná ve skále, kde můžete například posedět při sklence vína) a skalní Thermarium bar, kde se můžete občerstvit wellnessovými nápoji. Kdybych měl při své návštěvě více času, určitě bych si nenechal ujít právě bylinkovou páru, která mě svojí svěží vůní uchvátila.
To všechno můžete užít do sytosti a to nemluvím o různých masážích, bahenních zábalech, floatingu, koupelích, zábalech, pleťových maskách atd., které si můžete objednat jak v hotelu Jean De Carro****, tak i v hotelu Ambiente****, který patří do stejného hotelového řetězce a je od Carro vzdálen pouhé 2 minuty chůze. Oba hotely, ač od sebe vzdáleny asi 100 metrů jsou spolu provázány, protože hosté mohou využít služeb obou. Hotel Ambiente je určen spíše pro lázeňské pobyty, Carro zase pro relaxační a wellness.
Časté dotazy se týkají problémů s parkováním a bezpečností Vašich čtyřkolých miláčků. Toho se při ubytování v těchto hotelích nemusíte obávat, protože mají vlastní, dostatečně veliké, kamerovým systémem hlídané parkoviště.
Protože obrázky jsou za tisíce slov, podívejte se na fotogalerii a udělejte si vlastní představu. A pokud srovnáte poměr cena/služby a místo – není o čem dlouze přemýšlet. Pro pobyt v Karlových Varech je to ta správná volba.

V Karlových Varech si můžete objednat tyto pobyty:
Karlovy Vary Wellnes Relaxační pobyt 2 noci
Karlovy Vary Beauty pobyt pro ženy 2 noci
Karlovy Vary Romantika pro dva 2 noci
Karlovy Vary Krásná a svěží pro ženy 6 nocí

zpět

GALERIE


Hotel Ambiente****

Hotel Ambiente****

Hotel Ambiente****

Hotel Ambiente****

Hotel Ambiente****

Hotel Ambiente****

Hotel Jean De Carro****

Hotel Jean De Carro****

Hotel Jean De Carro****

Hotel Jean De Carro****

Hotel Jean De Carro****

Hotel Jean De Carro****

Hotel Jean De Carro****
 

KOMENTÁŘE

Doposud nebyl k tomuto článku vložen žádný komentář!

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Autor

Nepoužívejte HTML značky, jen text.

Zaokrouhlete výsledek 40.3 + 21.8

Jak objednat?

Jak správně objednávat služby a dárkové poukazy.

Dárkové poukazy

Prohlédněte si naše dárkové poukazy.

Ceník poukazů

Výběr aktivity podle ceny.

Katalog aktivit

Stáhněte si katalog aktivit ve formátu PDF.

Reference

Partnerské firmy