Úvod » Jak objednat

Jak objednat

Letní a zimní dovolenou, pobyty v lázních nebo ve wellness hotelech které nabízíme, si můžete objednat několika způsoby.

- jako dárkový poukaz s určitou dobou platnosti – doba platnosti dárkového poukazu je až 12 měsíců od data objednání anebo do určitého data (tato doba je vždy vypsána u jednotlivých dárkových poukazů) Obdarovaný má poté do tohoto data možnost využít aktivitu nebo pobyt.
 
- jako dárkový poukaz s určeným datem využití aktivity nebo pobytu – objednáte dárkový poukaz a zároveň vyberete pevný termín aktivity nebo pobytu. Obdarovaný obdrží poukaz na aktivitu nebo pobyt s již pevně stanoveným a zarezervovaným termínem.
 
- jako přímou účast bez dárkového poukazu – objednáte aktivitu nebo pobyt na určité datum (tuto možnost vyberete, pokud nebudete aktivitu nebo pobyt darovat, ale přímo ji chcete využít v určitém termínu)
 
POSTUP OBJEDNÁVKY POUKAZU:
Vyberte si pobyt, který chcete objednat. Pod popisem pobytu je tabulka s cenami. 
Kliknete na tlačítko „OBJEDNÁVKA“
Otevře se Vám formulář, který je nutno vyplnit. V něm jsou jednotlivé odstavce:
 
1. (Objednavatel:) Vaše kontaktní údaje včetně telefonu a e-mailové adresy.
telefon slouží ke kontaktu s Vámi pro případné doplnění objednávky nebo informaci o volných termínech
e-mailová adresa slouží k potvrzení objednávky – pokud Vám potvrzení nepřijde, Vaše objednávka nám nebyla doručena
(Vaše osobní údaje budou použity pouze v rozsahu daném potřebami zajištění dané aktivity nebo pobytu a v žádném případě nebudou poskytnuty dalším třetím osobám.)
 
2. (Obdarovaný:) Zde zapište kontaktní údaje obdarovaného pouze v případě, že chcete, aby byl dárkový poukaz po jeho zaplacení zaslán přímo obdarovanému.
 
3. (Typ poukazu:) Vyberte, zda aktivitu nebo pobyt objednáváte formou dárkového poukazu nebo ho využijete přímo.
 
4. (Termín pobytu:) Vyplňte pouze, pokud již máte vybraný termín aktivity nebo pobytu a to i v případě, že objednáváte dárkový poukaz s pevným termínem. Jinak si termín vybere obdarovaný ve lhůtě určené dobou platnosti poukazu. Pokud již nebude vybraný termín volný, budeme Vás kontaktovat a nabídneme Vám jeho změnu.
 
5. (Účastníci pobytu:) Při přímé účasti nebo dárkovém poukazu s pevným termínem pobytu vyplňte kontaktní údaje (jména a adresy) všech účastníků pobytu. Pokud jste jeden z účastníků pobytu Vy, vyplňte pouze údaje o druhé, třetí, … osobě, která se zúčastní s Vámi.

Pokud objednáváte dárkový poukaz, údaje nemusíte vyplňovat. Nahlásí nám je obdarovaný až při objednávce termínu pobytu.
 
6. (Pro:) Na zadní straně dárkového poukazu je řádek, do kterého můžeme napsat, pro koho je dárkový poukaz určen. Velmi často je používáno (pro mého milého manžela k narozeninám, pro dědečka a babičku, pro rodiče, mojí lásku, novomanžele atd…)
7. (Fakturační údaje zaměstnavatele:) Pokud Vám pobyt proplácí zaměstnavatel (např. z FKSP nebo jako benefit) vyplňte jeho fakturační údaje a případně další údaje, které mají být vyplněny na faktuře
 
7. (Poznámka:) Zde napište dotazy týkající se podrobností o objednané aktivitě, pobytech, možnosti dodávky atd…
 
8. (Doprava a platba:) Vybrat můžete ze čtyř možností:
česká pošta – dobírka: poukaz Vám bude doručen poštou na dobírku (doba doručení 2 až 3 pracovní dny od objednávky)

česká pošta – expresní pošta: poukaz Vám bude doručen poštou na dobírku do druhého pracovního dne od objednávky (objednávka musí být zaslána do 15:00 hodin), expresní poštou je možné poukaz doručit i v sobotu po celé republice
 
bankovní převod – doporučený dopis: po obdržení Vaší objednávky bude na Vámi uvedený e-mail zaslána faktura s číslem účtu, variabilním číslem. Po obdržení platby bude poukaz doručen doporučeně na uvedenou adresu (Vám nebo přímo obdarovanému)
 
osobní odběr – platba hotově: poukaz budete mít připraven k vyzvednutí v naší provozovně v Praze 9 - Letňany, druhý den od objednávky (po domluvě lze i tentýž den)
 Po odeslání vyplněné objednávky přes tlačítko „Objednat“ Vám MUSÍ PŘIJÍT na Vámi uvedený e-mail POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY. Pokud Vám potvrzení nepřišlo, došlo zřejmě k chybě při odesílání a prosím Vás o telefonickou kontrolu doručení na telefonu 774 376 464 nebo e-mail: info@cornis.cz

JAK OBJEDNAT TERMÍN VYUŽITÍ AKTIVITY NEBO POBYTU, UVEDENÉ NA DÁRKOVÉM POUKAZU.

Termín objednávejte na tel.: 266 312 425, 774 376 464 nebo e-mailem na info@cornis.cz. V objednávce uveďte číslo dárkového poukazu, jména a adresy účastníků, kontaktní telefon případně e-mail a termín, ve kterém chcete dárkový poukaz využít. Termín Vám zarezervujeme a obratem potvrdíme, případně nabídneme jiný volný termín. 

Při objednávce termínu pobytu Vám zašleme voucher (poukaz), se kterým se budete hlásit na recepci hotelu. Na voucheru naleznete veškeré informace týkající se pobytu (datum a hodinu nástupu a odjezdu, adresu a telefon do hotelu, druh stravy, zahrnuté služby atd...)

Jak objednat?

Jak správně objednávat služby a dárkové poukazy.

Dárkové poukazy

Prohlédněte si naše dárkové poukazy.

Ceník poukazů

Výběr aktivity podle ceny.

Katalog aktivit

Stáhněte si katalog aktivit ve formátu PDF.

Reference

Partnerské firmy